Сергій Якимчук, активіст

Тривожний чемоданчик або анатомія корупції.

Другий день поспіль російськомовний Добкін ходить по Києву з тривожним чемоданчиком і не знає куди йому подітися. Десь в глибині своєї смердючої російськомовної душі воно саме вже хоче щоб його посадили в камеру, бо він вже і сам хоче нарешті визначинності і просто прилягти на шконку… бо ноги болять. Та й тюремну «наколочку» собі зробити про яку він до речі мріяв з самого дитинства.

Але ні!

Не можуть і не хочуть його оприділити а ні в Лук’янівське СІЗО а ні будь-яке інше. В результаті Допа був змушений зробити селфі на фоні входу до Генпрокуратури, щоб перед братвою було несоромно, мовляв і його мусора пресують, мовляв і в нього яка не яка але «ходка» вже є.

Чому ж так вийшло?!

А все просто! Проклятий Холодницький з Ситником провели розслідування і подали подання на Дейдея, Розенблата і Полякова. З реальними доказами, відео і аудіо все є, і сумніву не підлягає, працювали разом з ФБР! А всі ці депутати панове від правлячої коаліції, з Народного Фронту і з БПП. Виходить що всі презервативи зібралися саме там, воно й не дивно якщо пригадати хто очолює ці фракції і надихає на подвиги.

Тому, в терміновому порядку пан Юга Луценку був змушений показати, що по-перше, він також «працює», а по друге, що презервативи у всіх фракціях зібралися, про що ми з вами і так знаємо. Тому Югік подає подання на Лозового від радиКалів, Олеся Довгого ну і звичайно треба було когось з опоблоку. І ось тут виникла проблєма! Бо всі з опоблоку вже або давно домовилися і відкупилися, або працюють з Ахмєтовим. А в свій час Югік відкрито заявив, що до Ахмєтава у них питань нема! Тим більше, що Ахмєтов сьогодні бізнес-партнер Пєтра Алєксєєвічя по темі «ротердам плюс» і не тільки.

Тому, треба було щось рішати. Добазарилися здати Допу, «фраєр він нєпанятний» і одіозний, тому сьогодні для бидло-маси то шо треба. В ідеалі було би притягнути Допу за сепаратизм і антиукраїнську діяльність, але тоді треба весь опоблок закривати і половину депутатів з БПП (колишніх ригів), а це вже руйнує всі договорняки, які ще в Австріїх з Фірташем сам Пьотр Алєксєєвічь підписав… Тому домовилися, що Допу візьмуть за мутки з землею і все, і знімуть лише недоторканість, без арешту і затримання.

Таким чином рахнок за поданнями між Холодницьким і Югою стає 3-3, і політична кар’єра генпрокурора знову дихає на повні груди.

Але, знову ж таки люди все спутали! Задовбав їх той цирк, зібралися вони під ВР, закидали яйцями в мордяку О.Барну, тому депутати перелякавшись за свої власні яйця проголосували за Допу по повній програмі!

І ось Допа сидить і чекає арешту, готовиться до селфі в кайданках і вже навіть зібрався кричати конвоїрам: «Атпустітє валкі пазорниє, рускіє не сдаютца! Путні ввєді мнє!», – а арашету немає… Конвоїрів ніхто не замовляв, не було в планах!

Найсумніше те, що Допа нікого вже не боїться, і тому навіть не збирається тікати!

Це найсумніше друзі, найсумніше…

Джерело: Сергій Якимчук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ