Сергій Якимчук, активіст

Уся оця «санта-барбара» з американською летальною зброєю викликає у мене і сміх і сльози і любов.

А ще, нагадує мені сцену з кінофільму «Біле сонце пустелі», – коли Сухов прийшов до начальника митниці Вєрєщягіна просити кулемет. На що той йому дуже просто відповів: «Сухов, а пулємьота я тєбє нє дам!».

Чому він не дав кулемет?

Бо він не довіряв а ні Сухову, а ні Абдулі.

Сьогодні Америка це та наддержава, яка СЛУХАЄ всіх! В тому плані, що прослуховує… і звичайно, що все і про всіх знає, тому, інколи може навіть передбачити майбутнє в його короткій перспективі.

Чи довіряє Америка Порошенкові і Ко?

Мабуть, що ні… Тому, що все про нього знає. І що найважливіше, знає про всі його оборудки і де той тримає «чесно зароблені потом і кров’ю», і в любий час може трошки їх «підморозити» і тим самим міцно тримає Пєтю за його бідні яя.

У свою чергу і Московія не пасе задніх, і також все про пороха знає. Але має на нього той інший компромат, який тримає його вже не за яя, а за саму шийку.

Американці не дають зброю не тому, що їх лякає загроза ескалації конфлікту тощо. Їх лякає те, що вони все знають про пороха і його оточення і той рівень корупції, який є, на жаль, зараз в українській владі. Знають, впевнені, що ті її зізвиздять і розпродадуть і спишуть на військові втрати! Тому американцям зовсім не хочеться побачити свою високоточну зброю через деякий час невідомо де і в чиїх руках.

І останнє.

Петро Олексійович сьогодні знову виступав і тримав в руках якісь паспорти і військові квитки москалів як доказ їхньої присутності на Донбасі. Повторюся, з американськими технологіями і тою кількістю їхніх військових супутників вони все давно знають… Ми живемо у сучасному світі – Світі Інформації. Тут лише питання Довіри і Корупції.

Раджу Порошенкові, який знає англійську мову, послухати текст пісні Leonard Cohen «Everybody knows», назва якої перекладається як «Кожен знає» і, до речі, є дуже знаковою для США.

Джерело: Сергій Якимчук

3 КОМЕНТАРІ

  1. Кто уверен? Можно конкретные имена и фамилии тех, кто в США уверен? И обязательно ссылки на проявление их “уверенности”. Если этого нет – то вы действительно инфа – от слова инфантильность, то есть безответственность – в данном случае при публикации заведомой лжи. И место вам… ну, вы поняли где, да?

  2. Автору мабуть не погано було б збагнути , що Сполучені Штати в особі президента
    Трампа контактують з Україною через президента Порошенко. Як у кожної людини в президентів є свої недоліки і хто кого за що тримає – якось несерйозно в міжнародній політиці.Відносно ,,джавелінів,,ця зброя дійсно допомогла б , але вона не може бути вирішальною. в війні з ядерною країною ,Нам власні розробки і винаходи необхідно втілювати в життя причому найновіші з перспективою завтрашнього дня і не заощаджувати на цьому кошти.А отримані ракети використаємо за місяць чи рік і що далі , тому вважаю , що ваші аргументи некоректні і з дійсністю не мають нічого спільного.

Comments are closed.