Сергій Якимчук, активіст

Із фасаду магазину люкс-меблів «Емпоріум» на вулиці Грушевського, 4 в Києві зникли знамениті патріотичні графіті, які були нанесені під час Революції гідності. Про це повідомила в Facebok журналіст Тетяна Висоцька.

Керівник магазину російськомовний громадянин Ігарь Даценка у коментарях під її постом написав російською і назвав ці графіті «типовим стріт-артом, який час від часу видаляють комунальні служби».

Слід зауважити, що інші російськомовні повністю підтримують позицію свого російськомовного «пабратіма» і не розуміють з чого «тако бальшой кіпіш»? Мовляв «он правільна сдєлал», мовляв «Кієф должен біть чістим горадам» і так далі.

І так було завжди, це не вперше.

Друзі, що ми маємо? А ми маємо зріз нашого суспільства. Тобто всі події, всі справи, які стосуються українських національних символів і прагнень сприймаються російськомовними громадянами в штики. Справа в тому, що будь-які українські національні цінності і символи для російськомовних являються чужими, тому вони їх просто не розуміють, не усвідомлюють і тому не цінують.

Для них це все, це Одна Велика КАКАЯРАЗНІЦА!

Все це результат багаторічної більшовицько-совіцької окупації, коли з московії вагонами як худобу завозили сюди різну наволоч, змінюючи генофонд українських регіонів. Це сьогодні наша трагедія, трагедія бо ці люди відіграють певні ролі в розвитку нашої країни не будучи українцями ні за визначеннням ні за походженням, лише на підставі незаконно набутого в свій час ними статусу громадянина України.

Згадайте початок революції Гідності?

Спочатку також російськомовні громадяни були проти і навіть тодішній відомий тренер Алєх Блахін жалівся, що не може відвести своїх внуків на «йолку». А згадайте початок окупації Криму? Чи Донбасу?

Неможливо виростити здорових і розумних дітей з дружиною чи чоловіком який п’є, вживає наркотики або виносить речі з хати. Так само неможливо виростити здорову і монолітну Націю з іншомовним «насєлєнієм» країни, яка не підтримує українську Мову, не знає українську Культуру і зневажає українську Історію. Неможливо розбудувати країну і перемогти ворога і окупанта з людьми, які на виборах голосують за представників окупанта, думають і говорять з окупантом на одній мові і вважають себе «адін на рот».

Всі ці роки незалежності Україна була зменшеною копією Московії і розвивалася за її сценарієм, і у нас при владі всі ці роки знаходяться чужинці і етнічні москвини. Всі ці проблеми будуть до тих пір, поки в Україні до влади нарешті не прийдуть українці і не почнуть змінювати країну.

Джерело: Сергій Якимчук

2 КОМЕНТАРІ

  1. Мова визначає свідомість свого носія. Московитська мова обумовлює “Руцкій мір” та духовноскрєпність. Яби було не так, кремляді би не приклалали таких зусиль для мовної експансії.

Comments are closed.