Сергій Якимчук, активіст

Багато хто, з нас громадян, нарікає на цю Країну, так і кажуть: «Та не буде тут порядку в цій дурнуватій країні, треба звідси валити поки не пізно!».  І багато хто реально вже звалив, а хтось валить саме зараз…

Я лише хочу зауважити, що не Країна робить своїх людей, а люди роблять Країну. Люди своїми вчинками і відношеннями до інших і до навколишнього середовища створюють імідж про Країну, в якій вони самі ж і живуть!

Так, у нас погана і брудна країна. Так, у нас купи сміття і звалищ на узбіччі доріг.  Але хіба не українці викидають сміття з вікон своїх автомобілів?!

Ми жаліємся на якість наших товарів і взагалі культуру обслуговування.  Але хіба не ми самі робимо неякісно нашу роботу? Хіба ми самі не закриваємо очі на зроблений нами бракований товар? Хіба у наших магазинах продавці – українці не продають свідомо прострочений товар іншим українцям? Або м’ясо і рибу, яка вже з душком?

А хіба не українці купують метиловий спирт, розбавляють його в підвалах і не продають потім іншим українцям заради прибутку, від якого ті сліпнуть і вмирають?

А хіба не українці їдуть в Європу і свідомо купують там найдешевшу автівку, яка відпрацювала в поліції чи в таксомоторній компанії й перепродують іншим україцям під видом добротного автомобіля, попередньо скрутивши пробіг і зробивши хімчистку?

Одні українці свідомо дурять інших українців заради швидкого і легкого прибутку чи заробітку.

А хіба на АЗС одні українці вам потім не заправлять в бак якусь мішанину невідомого походження замість якісного пального, за яке ви, до речі, заплатили гроші?

А хіба в аптеках немає підроблених ліків і атибіотиків? Є, це просто одні українці, щоби заробити гроші, свідомо випускають фальсифікат і свідомо продають лайно іншим українцям, щоб отримати надприбуток!

А хіба лікар-українець не призначає іншому українцю ліки, які не потрібні хворому? А хіба автослюсар-українець не замінює вам на СТО якісну запчастину? А хіба суддя чи прокрор-українець не фабрикують справи іншим українцям заради хабаря і відкупу?

А викладачі, які за гроші ставлять оцінку в заліковій студентам і заочникам, випускаючи неуків і лоботрясів?!

А хіба у нас українці якісно кладуть асфальт в своїй же Україні для самих себе? А хіба голова вашого облавтодору не списав і не вкрав кошти, виділені на дороги?  Вкрав і списав. І поділився з прокурарами і суддями, щоб за ним не прийшли. І так далі, і так далі… Наї*и ближнього і не забудь про дального, бо дальній наблизиться і наї*е тебе самого

Як сказав Олександр Доній: «Ми – країна «маленьких порошенків».  Замутив – вкрав – відмив – отримав відкат – продав фальсифікат – контрабанду – намахав – заніс хабар – відкупився – всі довльні! Так і живем!

Виходить, що не країна дурнувата, а з людьми щось не так.Ви скажете, що не всі такі сволочі або що це від бідності…

Згоден, не всі. Але добра половина! І це все тут у нас є. І від цього нам не легше. Одні закривають очі на злодіянні інших, інші взагалі поколіннями вже привикли жити крадучи в Держави і вважають це умінням жити і кричать іншим, щоб вони не заздрили! Абсурд.  Ми з вами вже не котимся, ми летимо у прірву! Тому, починати треба з самого себе і тверезо дивитися в дзеркало, бо воно не винне! Хочу зауважити, що коли українці приїзжають на заробітки в Європу, то вони там поводяться зовсім по-іншому, і живуть, і працюють по-іншому.  Чому так?!  Бо є Закон і Відповідальність. Бо в Європі можуть посадити і депортувати, вигнати назад жити в своєму лайні!

Джерело: Сергій Якимчук