Сергій Запорожський, блогер
Сергій Запорожський, блогер

Подивився на Ютубі творчий вечір Володимира Соловйова. На ТБ цей персонаж зовсім інший. Спільне лише одне: байки про бандерівців, заперечення присутності російської армії на Донбасі та схвалення російської агресії.

Зокрема, Вова бадьоро заявив із центру Москви, що треба було входити в Тбілісі та Київ, міняти там уряд, і ніхто б на Заході навіть не вякнув. А санкції були би все одно.

Тут хотілося запропонувати Вові одягнути каску і увійти хоча би до Сум…

У всьому іншому Вова абсолютний перевертень і лицемір.

Ось кілька його озвучених «мислішек», які він не посміє сказати на «России 1».

1. У Росії політичні партії не борються за посаду президента. У нас Візантія, де призначають наступника.

2. Росія не підтверджує свої політичні амбіції економікою. І це може призвести до сумних наслідків.

3. Конституцію РФ треба змінювати. Вона жахлива. Держдума ні на що не впливає. Рада Федерації — це ляльки на ниточках. Уряд ні за що не відповідає. Конституцію писали під Єльцина. Путін найвпливовіший політик світу не тому — що він така людина, а тому що в нього такі повноваження. Таких немає в жодного керівника країни з ядерною зброєю. Але якщо до влади в РФ прийде неадекватна людина, то Росія такого може накоїти…

Тут треба сказати, що вона вже прийшла, Вова. І накоїла.

Ще був цікавий момент під час відповіді Соловйова на запитання придністровця, який заявив — що тамтешній народ хоче бути з Росією.

Соловйов незворушно погасив полум’яного юнака: «А хто вам сказав, що вам із Росією буде краще? Хто дасть гарантію, що Росія через 10-15 років збережеться у нинішніх кордонах? У нас можливий сценарій розпаду на багато частин, які воюватимуть одна із одною».

А в цей час у залі сидів і усміхався заступник глави уряду Росії Дворкович.

Висновок після переглянутого той самий. Відбувається цинічний обман російських люмпенів через безплатний телеящик. З тими, хто готовий купувати квитки, у Соловйова розмова інша…

Соловйов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ