Сергій Запорожський, бізнесмен і блогер
Сергій Запорожський, бізнесмен і блогер

Переглянувши кілька підсумкових російських політичних програм — можу відзначити, що колишнє молодецтво імені «Крим наш 2014» почало випаровуватися. У більшості «експертів». Є, звісно, стійкі бійці: Ярова, Железняк, Пушков…

Але основна маса вже з нудними обличями віщає, що треба терпіти. Як співається у відомій пісні: «Суровые годы уходят борьбы за свободу страны, за ними другие приходят. Они будут так же трудны».

Немає жодних сумнівів, що навіть ті, хто годуються з російського бюджетного пропагандистського корита, розуміють  у 2016 році Росію накриє така серйозна криза, що подальша поведінка горезвісних 90% буде непрогнозованою.

У зв’язку з цим ще образливіше усвідомлювати: якби українська влада була професійнішою, патріотичнішою і розумнішою, через неї країна не втратила б майже два роки після Майдану.

Реальні реформи в усіх сферах, а отже зростання інвестицій в нашу економіку могли стати ще одним убивчим ударом по країні-окупантові. Але поки його б’ють лише ціна на нафту і санкції друзів України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ