Сергій Запорожський, бізнесмен і блогер
Сергій Запорожський, бізнесмен і блогер

Якби бандерівці працювали вертухаями в ГУЛАГу, тисячами розстрілювали «японських і німецьких шпигунів», розкуркулювали заможних селян, то для Путіна і його «істориків» вони були би славними хлопцями.

Але бандерівці боролися за незалежну Україну. А це вже явна ознака фашизму. Для Путіна і його «істориків».

До речі, в цьому сенсі дуже цікаво, чому в Путіна немає претензій до Монголії. Там величезний пам’ятник Чингісхану. Пам’ятається, цей хлопець і його нащадки не подарунки до Московії возили. Але немає ніяких обурених листів від російського МЗС монгольським колегам.

Також примітно, що киянин Лазар Каґанович, причетний до знищення тисяч ні в чому не винних радянських людей, позбавлений в 1961 році партквитка і відправлений на заслання до Твері, зберіг, тим не менш, статус пенсіонера союзного значення з усіми належними пільгами. А в 1991 році був похований на престижному московському Новодівичому кладовищі.

І чомусь Богдан Хмельницький для Путіна і його «істориків» не фашист? А хіба мало він поклав поляків і євреїв? Вочевидь, не менше, ніж бандерівці. Але вулиці імені Хмельницького є в 24 містах Росії. А в Москві навіть є міст імені Хмельницького, побудований в 2001 році. До 1990-го була й вулиця, але потім їй повернули історичну назву Маросєйка.

А не «фашист» Хмельницький виключно тому — що радянські «історики» багато років брехали, що саме він був ініціатором возз’єднання України з Росією. А насправді зрадную бумагу підписав його синок Юрій. Але хто такий в історії Юрій — і хто такий Богдан? Тому воссоєдінітелєм зробили Богдана.

Проте Хмельницький, швидше за все, укладав з Росією радше військовий союз проти Польщі. До речі, оригінал цього документа чомусь зник. З російського архіву.

А Росія потім Хмельницького зрадила. Але зараз мова не про це.

Таких прикладів десятки. Вони свідчать, що Путін і його «історики» називають фашистами виключно тих, кого їм вигідно називати так на поточний момент. Тому серйозно ставитися до їхнього словоблуддя — щонайменше недалекоглядно.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ