Сергій Якимчук, активіст

Що той Володимир Зеленський творить!

У свій час Петро Порошенко, щоб зустрітися з Трампом, кажуть, заплатив лобістам (чи кому там) 400 000 долярів США. Звичайно, особисто я не вірю в ці плітки чи підозри, знаючи всю білизну і чистоту гідності душі Петра Олексійовича, якого я дуже сильно поважаю. Але плітки такі ходили і ходять. Слід зазначити, що Петро Олексійович навіть судився і виграв суд та отримав грошову компенсацію, що це були лише слухи, общим відбив бабло, яке відразу перевів на рідну армію.

А тут цей Зеленський, який ще нічого не зробив для України і Українського Народу, не обібрав його і не обманув на бодай один мільярд долярів, а не то, що наш коханий Петро Олексійович, який все життя займався чесним бізнесом в ім’я і на благо України і всіх нас грішних.

Так от, цей Зеленський вже їде в США на зустріч з Трампом, не витративши для цього ані копійки!!!

Яка несправедливість!

Ба більше того, його ще й самі американці запросили! І я повторюю – Безкоштовно!

Усе це, на мою особисту думку, не що інше як просто плювок в чесну морду ліца шановного Петра Олексійовича (якого я, до речі, дуже сильно поважаю) з боку проклятих «піндосів», які не оцінили п’ятирічну діяльність Петра Олексійовича на посту президента України і наплювали і на Томос і на «Закон про особисте збагачення».

Джерело: Сергій Якимчук