Сергій Якимчук, активіст

Переключаю канали. На 112-му іде «головне політичне шоу країни». Ви думаєте, вони обговорюють свавілля моксалів в Азовському морі? Чи може розказують, що наші катери розстрілювали вже в нейтральних водах, коли вони поверталися на базу?!  Ні.

Виступають якісь російськомовні покидьки і обговорюють закриття проросійських каналів у зв’зку із запровадженням воєнного стану, показують смс-повідомлення інших російськомовних, які бідкаються, як тепер ходитиме рейсовий автобус на московію… «а у ніх там бабушка с дєдушкой уже старєнькіє». Але найбільше вразило смс-повідомлення російськомовної курви, яка пише, що вона – військовослужбовець з Харківа і її тепер викликають в частину, а у неї запланована відпустка і вона вже купила путівку в теплі краї і тепер, мовляв, «дєнюжку нікто нє вєрньот!». Найбільше «возмущяюца» російськомовні, бо тепер і в Крим не пускають.

Боже, мене аж коробить від усіх цих козломордих і рускагавяріщіх моральних виродків! Друзі, і це майже на всіх каналах!  А скажіть мені, для кого чи на кого взагалі працють всі ці російськомовні агенти на кштал чєрванєнкі, шуфрічєй і так далі?!  Вірно, всі вони працюють на російськомовний електорат!  У нас майже на всіх телеканалах обговорюється різна російськомовна ахінея, а наше ТБ все більше стає схожим на таке собі «Раша-тудей!».

Як людина, яка є, підтримує і голосує за націоналістів, я хочу запитати у націоналістів:
Дорогі мої, невже ви вірите, чи ще сподіваєтеся, що в українців і у вас є шанс прийти до влади в Україні мирним шляхом, шляхом чесних виборів?! Не смішіть мене…

Джерело: Сергій Якимчук