Сергій Якимчук, активіст

Агонія брехунів.

Сьогодні вранці журналістка Тетяна Висоцька опублікувала цитати виступу Петра Порошенка перед міжнародними журналістами та федеральним канцлером Німеччини з сайту президента України. Ось цитати: «Я вступив на свою посаду як Президент Миру. Підписавши Мінські домовленості, я оголосив про припинення вогню і почав реалізовувати всі пункти, без винятку, підписані представниками України, Росії та повстанцями».

«Незважаючи на перемир’я, повстанці, яких тренує та забезпечує всім необхідним Росія, продовжують вести війну проти українських Збройних Сил, обстрілюючи житлові райони з артилерії і вбиваючи мирних громадян».

Ось джерело https://bit.ly/2Dkm7LV

Сьогодні вранці, протягом півгодини всі слова «повстанці» на офіційному сайті президента були замінені на слово «бойовики». Після цього пропагандисти АП стали заявляти що саме так на сайті все і було. Всі громадяни України можуть подивитися цю статтю до правок в web-кеші гугла (https://bit.ly/2VVG3MF), або задати пошуковий запит в гуглі.

Ось вiдео https://bit.ly/2Uu2lU4.

Лекція Президента України в Університеті Цюріха (онлайн-трансляція). 27:09 – «…russian equipped, trained and the supplied REBELS…» – відеофакт для тих прихильників Порошенка, які ще вірять своїм вухам..

Ось приблизно так і брехали вам в обличчя всі ці роки.

«Якщо правитель крадій, а люди, знаючи про це, славлять його як героя, така нація занепадає». Артур Кларк

Джерело: Сергій Якимчук