Сергій Якимчук, активіст

Неабияк порадував зрадофілів генітальний пгокулол Юга Лутсенко, заявивши, що пані Йовович передала йому список осіб, яких, мовляв, не можна переслідувати чи притягувати до кримінальної відповідальності.

Відповідно, в порохоботів нелегке життя.

Кожного дня надходять усе нові і нові темники і лунають заяви їхніх л(*)ідерів, позбавлені здорового глузду. Відповідно, бидломасі потрібно впихнути невпих*єме.

Саме тому вже сьогодні промайнули дописи, що, мовляв, після Революції гідності не покарали жодного «регіонала»-корупціонера не тому, що з ними домовилися і вони відкупилися, а тому, що «прокляті пєндоси» заборонили генітальному плокулолу їх чіпати. Кажуть, у цьому списку «пєндоси» заборонили чіпати Ахмєтава, Кєрнеса, Добкіна, Труханова, Бойка, Відкула і всю ту різну російськомовну нечисть, яка так прекрасно себе зараз почуває в Україні.

Ось така ху@ня малята.

Я лише хочу нагадати, що саме американці, ще на весні 2014 року, затримали українського олігарха Фірташа, чим неабияк сплутали карти «новій-старій владі», яка в складі Порошенка, Клічька і Льовочкіна нібито літала в Австрію чи то на перемовини чи то на побачення з тим самим Фірташем.

Тепер зрозуміло, чому саме Пьотр Алєксєєвічь таємно зустрічається по ночах з кумом пуйла Медведчуком. Ну не про звільнення якогось там тупорилого Сєнцова вони домовляються чи про звільнення моряків… На х*ен вони нікому не треба, бо про це можна телефоном поговорити. Тому і зустрічаються по ночах, бо по телефону поговорити про свої справи вони ніяк не можуть – бо кляті «пєндоси» знімуть інформацію і опублікують її як переписку тих самих Свинарчуків тощо.

Особисто я, коли чую чи читаю такі заяви, зайвий раз пересвідчуюся в тому, що в цій країні все робиться дурнями, руками дурнів і для самих дурнів. Шкода лише, що ці дурні при владі і керують нами.

Тому будьмо розумнішими і не обираймо дурнів!

Джерело: Сергій Якимчук