Сергій Іванов, блогер

Ну ок. Уявімо, знесли Авакова. Що далі? Богдан з Портновим крім ГПУ, СБУ, ДБР і судів отримають ще й поліцію. Абсолютну, наскільки це в принципі можливо, владу.

Знаю, що висловлюю непопулярну в експертному фб-середовищі думку, але сьогодні саме Аваков з його відомством – остання перепона на шляху тотальної узурпації влади. Так само, як було при Порошенку, подобається це комусь чи ні. І не має значення, які мотиви чи фактори обумовлюють такий стан речей – амбіції, владолюбство чи ще щось. Якщо це допомагає дотримати баланс у державі – це добре.

Так, все не скасовує купи питань і претензій на адресу поліції, але мені важко уявити, що буде, якщо Богдан-Портнов протягнуть свого міністра внутрішніх справ, тобто отримають контроль над повним репресійним циклом. І ті самі менти, які сьогодні хоча б когось бояться і принаймні інколи вибачаються під тиском або за вказівкою зверху, під людинолюбним портновським проводом натхненно заженуть у підпілля всіх «кастрюлєголових» і «майданутих». Я вже не кажу про Медведчука, для якого питання нейтралізації Авакова має статус першочергового.

Це не питання симпатії чи антипатії. Це питання розрахунку та формальної логіки.

Думайте.

Джерело: Sergii Ivanov