Сергій Іванов, блогер

Стаття про те, як пересрати стосунки з нашим останнім серйозним союзником в Європі. Від творців блокбастера «Не давайте Україні безвіз».

Лайфхак: якщо ти мусиш написати відверту провокаційну маячню, зазнач у ліді, що стаття – «editorial», тобто редакційна. Навіть якщо редакція – це ти, твоє его і кур’єр піцерії, який випадково опинився у твоєму офісі. Зазнач обов’язково. Ні, це не допоможе тобі не виглядати конченим мудаком, але дозволить певною мірою розмити контури відповідальністі за написане.

Що стосується тексту. Ефемерний автор статті переконує читача, що Україна має запровадити візи для громадян Великої Британії, оскільки Велика Британія затримує візи для українців, навіть для тих, хто сплачує додатково за прискорену процедуру.

* До речі, хтось пам’ятає редакційну статтю «УП» з вимогою запровадити візи для країни-агресора?

Першим ображеним прикладом виступає дружина співвласника ресурсу, де опублікована стаття, пані Топольська. Вона начебто заплатила за преміум-подачу, але не отримала візу вчасно. При цьому жодного документального доказу крім слів самої Анастасії, про специфічне світосприйняття якої вже можна писати сагу, автор не наводить.

Також у списку знедолених ми бачимо інших друзів «УП» – російську журналістку з українським паспортом Серга́цкову і колишнього заступника міністра фінансів Макеєву. Складається враження, що редакції було конче потрібно помститися за фрустрації «улюблених людин». У будь-яку ціну.

Як не дивно, але ця думка швидко оволоділа лабільним розумом українсьтких посадовців. Наприклад, заступник міністра юстиції з амбіційним прізвищем Петухов у коментарях закликав прийти на посольську вечірку з нагоди чергового Дня народження королеви в футболках з гаслами проти візової політики Великої Британії. Той, хто має бодай приблизне уявлення про ставлення британців до цього свята, зрозуміє, наскільки ідіотською була ця пропозиція. Це як прийти до церкви у BDSM-костюмі. Добре, що Петухов пригальмував, інакше перелік осіб з візовими траблами неминуче поповнився б прізвищем ще одного пасіонарія.

Не хочу детально аналізувати цей висер, я не Детектор медіа. Прочитайте її і зробіть висновок самостійно, але враховуйте, що про наше європейське майбутнє пишуть люди, які системно робили і роблять все для того, щоб воно не настало.

BTW. Українська робоча віза для англійця коштує більше 1000 доларів. Але про це в статті ні слова.

Джерело: Сергій Іванов