Сергій Іванов, блогер

Одна з найнебезпечніших ілюзій, яку дає людині державна служба – ілюзія всемогутності та домінування над іншими людьми. З часом закон припиняє бути імперативом і стає зручним інструментом для забезпечення власних інтересів. Зрощення закону, повноважень та меркантильних мотивів породжує справжніх монстрів, які руйнують суспільні інститути і несуть смертельну загрозу державі. Великою мірою, всі проблеми сучасної України пов’язані саме з цим.

Заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіціі Шевцов використовує владу для блокування інформаційних ресурсів, на яких публікувалися матеріали про бізнес його сім’ї, а також влаштовує кримінальне переслідування іхніх власників. Фактично він використовує всю репресивну машину НПУ і запроваджує цензуру для зведення особистих рахунків. А ми, платники податків, все це оплачуємо.

Цей факт є дуже тривожним навіть для України, яка звикла до свавілля, оскільки знову відкриває перспективу безкарного зловживання владою для інших «погонів», які є чи можуть стати фігурантами журналістських розслідувань.

Джерело: Sergii Ivanov