Сергій Оснач, працює в Координаційній раді з питань застосування української мови в усіх сферах суспільного життя України при Міністерстві культури України

Кучма просто розвинув геніяльну ідею Зеленського, який заявляв, що для припинення війни потрібно «просто прекратить стрелять». Але розвинув не менш геніяльно: потрібно просто припинити стріляти у відповідь.

Друга геніяльна пропозиція Кучми – припинити блокаду Донбасу – безперечно дуже «сприятиме» збереженню і посиленню санкцій щодо Росії з боку ЕС. Якщо Україна сама не збирається боротися проти окупації своїх територій, то нащо це Европі? Там давно багато хто мріє про відновлення стосунків з Росією. І добровільна капітуляція України нарешті розв‘яже їм руки.

Ці пропозиції Кучма висунув не самовільно, а в рамках реалізації дорожньої карти від президента Зеленського.

«Вперше засідання робочих груп пройшли конструктивно. Всі сторони хотіли знайти рішення. Тон дискусії був зовсім іншим, ніж це було досі. Ми приїхали з дорожньою картою від президента України. Меседжі були такі, що глава держави справді хоче, щоб у тому регіоні був мир», – заявив Леонід Кучма.

А напередодні Зеленський у Брюсселі переконував лідерів ЕС і НАТО у незмінності евроатлантичного курсу України. Згадується, як свого часу Янукович так «підписував» угоду про асоціяцію з ЕС, що ледь не затяг Україну до Митного союзу з Росією.

Саме так і виглядає капітуляція – повільна й нищівна, але непомітна для ідіотів. Сподіваюся, це саме те, чого ви хотіли, дорогі зебіли. Цікаво, як нині почуваються борці з «торгівлею на крові».

Джерело: Сергій Оснач