У світі вражені серіалом «Чорнобиль» від НБО

Цьогоріч у травні американський телеканал HBO презентував міні-телесеріал «Чорнобиль», заснований на реальних подіях трагедії 1986 року. У серіалі лише п’ять епізодів, які виходять на екрани раз на тиждень, повідомляє Голос Америки.

Третя серія вийде 20 травня. А тим часом кілька тисяч глядачів на сайті IMDB оцінили першу серію у 9,4 бала з 10, другу – у 9,7 бала.

На іншому популярному сайті з рейтингами фільмів і серіалів Rotten Tomatoes позитивно «Чорнобиль» оцінили 95% критиків і 98% глядачів.

Схвально серіал оцінили й медіа та відомі кінокритики.

«П’ятисерійна стрічка – це телевізійна подія, яку неможливо пропустити, але вона мучатиме вас. Це історія жахів під виглядом історичної документальної драми», – зазначила американська оглядачка Прома Хосла для видання Mashable.

«На тлі нового серіалу HBO «Чорнобиль» – «Гра престолів» має вигляд комедії», –пише британський оглядач Адріан Генніган для ізраїльського видання Haaretz.

Роботу режисерів та акторів високо оцінили і закордонні глядачі, які не здогадувались про масштаб трагедії. У коментарях, зокрема, пишуть: «У житті не бачив нічого страшнішого за #ChernobylHBO. Нічого не можна порівняти. Чистий жах, і це сталось насправді. Часом телевізійні драми можуть краще відкрити очі на реальні події, ніж будь що інше», «Оце робота сценаристів. Щойно чотири рази передивилась промову Щербини. Болить серце. Болить шлунок».

Читайте: З’явилися перші кадри американського серіалу пор Чорнобиль