Знімальний майданчик серіалу
Знімальний майданчик серіалу «Відділ 44»

З 1 вересня в Україні стартує показ серіалу про супер-професійних українських поліціянтів – «Відділ 44». У стрічці покажуть надпотужну лабораторію, сучасних слідчих-професіоналів, і все це буде «загорнуто» в цікавий сюжет, розповідає Телекритика.

Старт показу нового детективного серіалу спільного виробництва української студії Pro TV та телеканалу ICTV «Відділ 44» запланований на 1 вересня. Про це «Телекритиці» повідомили в компанії Pro TV.

У серіалі йдеться про особливий відділ правоохоронних органів. «Вони не міряються силою своїх кулаків, не б’ються з злочинцями і не влаштовують безглузді переслідування – вони застосовують у розслідуваннях тільки свій розум. Вони справжні детективи – компетентні, чесні, сучасні. Кожен – найкращий у своїй галузі», – описують героїв серіалу в Pro TV.

Слідчі «Відділу 44» не носять форму і не мають військових звань, зате працюють із залученням провідних ІТ-досягнень людства. «Вони не мають шкідливих звичок, ніколи не брешуть і не порушують закон – це справжні профі без емоцій, націлені тільки на результат, які не дозволяють жодних поступок ані собі, ані оточенню», – розповіли творці серіалу.

Читайте: Черчилль та королева Єлизавета ІІ стануть героями серіалу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ