Стовпчики термометрів піднімуться до +32…+37°, а у південних регіонах аж до +40°.

Синоптики прогнозують шалену спеку в перші дні серпня. Практично по всій території країни температура повітря буде вищою за +30°. Про це йдеться у повідомленні Українського гідрометеоцентру на сторінці у Facebook.

Згідно з картами, стовпчики термометрів піднімуться до +32…+37°, а у південних регіонах аж до +40°.

«Проте не забуваймо не надто довіряти такій довгостроковій завчасності. За кілька днів ситуація може змінитися», – заспокоюють у Гідрометцентрі.

☀Перші дні серпня загрожують відзначитися сильною спекою!☀За сьогоднішніми прогнозами практично по всій території країн…

Posted by Український гідрометцентр on Mittwoch, 26. Juli 2017

У свою чергу, синоптик Наталя Діденко прогнозує, що 28 липня Україна нагадуватиме тропіки.

«Хоч повітря і стане свіжішим, але вологості буде багато. Тому усі, хто мають якісь проблеми із бронхами-легенями: трохи уважніше до себе», – попереджає вона.

У п’ятницю в Україні очікуються дощі, грози, зливи, град та шквали. Температура повітря становитиме +22… +27. Лише на Сході – переважно сухо та спека до +30… +34.

У Києві завтра – дощ, гроза, упродовж дня +24… +26 градусів.

«Вихідні будуть свіжими, лише на Сході та місцями на Півдні попече, а ось з початком нового тижня та нового серпня спека з новою силою увірветься в Україну», – резюмує Діденко.

28 липня в Україні – трохи тропіків.Хоч повітря і стане свіжішим, але вологості буде багато. Тому усі. хто мають якісь …

Posted by Наталка Діденко on Donnerstag, 27. Juli 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ