Розробники додали анотації, які допоможуть користувачам краще зрозуміти, що саме зображено на фото

Сервіс Google Street View вперше в історії американської корпорації продемонстрував  світлини панорами Міжнародної космічної странції за межами Землі. Зйомки для проекту впродовж півроку проводив астронавт Європейського космічного агентства Томас Песке, пише Новое время.

Окрім знімків за межами планети також вперше розробники додали анотації, які допоможуть користувачам краще зрозуміти, що саме зображено на фото.

«Ми усунули багато проблем до збору остаточного зображення, які ви бачите сьогодні в Street View. МКС має технічне оснащення на всій поверхні, з великою кількістю кабелів і складною схемою з модулями в усіх напрямках», – розповів Песке.

Для створення фотографій в умовах невагомості, компанія Google спільно з експертами NASA розробила спосіб, де за допомогою звичайної дзеркальної камери та іншого обладнання відзняті кадри були склеєні в панорамне зображення на Землі.

«Шість місяців, які я провів на Міжнародній космічній станції, важко описати словами, а відчуття від перебування в космосі не передасть жодна фотографія», –  додав Песке.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ