1
Південна Корея розмістила протитанкові ракети на кордоні з КНДР

Армія Південної Кореї стягнула до кордону із КНДР протитанкові ракети і самохідні гаубиці. В країні споруджують нові укриття на випадок військового удару з боку КНДР, – повідомляє ТСН із посиланням на південнокорейські ЗМІ.

Як відомо, 6 січня КНДР офіційно оголосила про успішне випробування водневої бомби. Геологічна служба США зареєструвала на території КНДР землетрус магнітудою 5,1 бала, а метеорологічне агентство Південної Кореї уточнило, що його епіцентр збігається з розташуванням полігону, на якому Пхеньян раніше проводив випробування ядерних вибухових пристроїв.

Пентаґон підтвердив проведення КНДР випробування ядерної зброї. Але, за даними США, поки не можна говорити, що це пристрій – воднева бомба.

«Ми все ще перевіряємо отриману інформацію, але наразі наші оцінки не збігаються із заявами Північної Кореї про випробування водневої бомби», – заявив представник оборонного відомства США Пітер Кук. При цьому він підтвердив точно встановлений факт випробувань ядерної бомби.

Радбез ООН вирішив зібратися на екстрене засідання через випробування ядерної бомби КНДР. А лідери США та Південної Кореї провели телефонну розмову щодо спільної розробки пакету санкцій до КНДР, а також Барак Обама пообіцяв допомогти у безпековому питанні, у разі необхідності.

7 січня Південна Корея відновила мовлення пропагандистських гучномовців на кордоні із КНДР. 11 гучномовців були включені в 12:00 за місцевим часом. Також за даними агентства, військовослужбовці Південної Кореї підняли рівень бойової готовності в місцях установки гучномовців до найвищого рівня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ