Таке вбрання може одягти тільки модель, яка буде його демонструвати
Таке вбрання може одягти тільки модель, яка буде його демонструвати

Голландська дизайнерка Анук Віппрехт презентувала колекцію суконь із пластику, деталі яких були роздруковані на 3D-принтері. Також у вбранні були використані запчастини від седана Audi A4.

Як повідомляє Luxurylaunches, усього в колекції є чотири сукні, виконані в чорному та білому кольорах. На створення однієї такої сукні знадобилося три дні. Таке вбрання може одягти тільки модель, яка буде його демонструвати. Для цього фігури дівчат відсканували і створили тривимірні моделі. Потім частини суконь роздруковувалися на 3D-принтері. Сама ж дизайнерка називає свої творіння «щитами».

Зазначається, що на двох сукнях встановлені лампочки і паркувальні датчики, що спрацьовують при наближенні людей до автомобілів. Ще одна сукня з колекції прикрашена світлодіодами потужністю 60 Вт. Крім того, на одязі встановлені лазерні далекоміри, які визначають відстань до того чи іншого об’єкта.

Уперше сукні були представлені на конференції Fashiontech в Берліні. Найближчим часом вони будуть продемонстровані в Мілані, Пекіні та у флагманських магазинах Audi в Лондоні.

Читайте: Епатажний італієць влаштував показ мод у тюрмі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ