Кандидат у президенти Франції створити альтернативну Європейському Союзу організацію

Прихильниця господаря Кремля та кандидат у президенти Франції вчергове заявила, що прагне розпаду ЄС. При цьому вона воліє створити нову, аналогічну організацію, яку «можна було б назвати Європейським союзом», цитує РБК-Україна.

«Я європейка, але я не хочу цю політичну структуру, що називається Євросоюзом, яка повністю відхилилася від курсу. Тоді, може бути, знайдемо їй нову назву, цій новій Європі націй та співпраці», – заявила Ле Пен.

На її думку, ЄС може об’єднувати країни, які співпрацюють у проектах, що не шкодять їхнім національним інтересам. А наразі головною проблемою Євросоюзу є те, що він став практично тоталітарним.

Вона додала, що вже зараз багато країн Євросоюзу страждають від такої політики. Ле Пен наголосила, що вона зможе змінити механізм роботи ЄС та запропонувала назвати його Європейським альянсом вільних і суверенних держав.

«Я збираюся почати переговори з цілої низки питань, зокрема щодо нашої комерційної свободи, а також контролю кордонів і єдиної валюти», – сказала вона.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, Марін Ле Пен програє своєму супернику Еммануелю Макрону в другому турі виборів. Лідер руху «Вперед» отримає 61% голосів, а Ле Пен – 39%.

Як відомо, другий тур президентських виборів у Франції пройде 7 травня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ