На думку голови Закарпатської ОДА, команда Зеленського не зможе виконати обіцянок, які були дані виборцям під час передвиборної кампанії

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль вважає, що українців підкосив «політичний грип, а виборці Володимира Зеленського незабаром пошкодують про своє рішення. Про це він заявив Радіо НВ.

Москаль прокоментував результати другого туру голосування, згідно з якими шоумена підтримали близько 80% місцевих жителів.

«Політичний грип покосив людей. Що ми можемо тут вдіяти? Це вже було з Ющенком, з Януковичем… Такий масовий психоз… Ось сьогодні запитаєте про Ющенка, вам ще й нагрубити можуть, якщо ви скажете, що ви його прихильник. Точно таке ж буде через дуже короткий час, коли хтось скаже, що був прихильником Зеленського. Може, ще й у морду отримає», – розповів глава ОДА.

За його словами, команда Зеленського не зможе виконати обіцянок, які були дані виборцям під час передвиборної кампанії, і вже зараз відмовляється від взятих на себе зобов’язань.

«Навіщо дурниці писати на біґбордах, що «21 (квітня, – ред.) – кінець бідності»? Ну і що? Ось уже два дні – ми стали багатшими? Зараз вся команда каже: «Це не наше, це не наше…». Продукти, дороги – «не наше». Ну, так чого ж ви цим били чинного президента Петра Порошенка, а самі вже говорите, що це не ваше. Завтра вони скажуть, що війна теж «не наше», – вважає Москаль.

При цьому він зазначив, що попри це «люди асоціюють президента з усіма процесами, які відбуваються всередині країни».

«Крім порожнечі я нічого не бачу. Я думаю, отримавши цю владу, вони самі навіть не знають, що з нею робити. Але це їхні проблеми. Я у зелений колір не перефарбовувався, не перефарбовуюся і не буду перефарбовуватися. Я подивлюся свій гардероб, якщо є щось зелене, я спалю», – додав керівник Закарпаття.

Водночас Москаль підкреслив, що його відставка продиктована вимогою закону.

«Це передбачено законом про місцеві державні адміністрації. Переміг би Порошенко, я також мав би писати заяву про складання повноважень, тому що закон прямо передбачає, що глава ОДА призначається на посаду на період повноважень президента, і має скласти свої повноваження перед новообраним президентом. Ось і все. Це чітка вимога закону, і хто там тягне, тільки провокує підозри у суспільстві», – пояснив він.

Нагадаємо, голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль подав президенту України Петру Порошенку заяву про звільнення за власним бажанням.