Зеленський зберіг інтригу та не назвав ім’я потенційного можновладця

Українська політика може поповнитися ще одним блазнем. Крім Володимира Зеленського у владні кабінети прагне потрапити ще один учасник «Кварталу 95». Про це шоумен розповів у інтерв’ю Українській правді.

«Одна людина хоче. Це буде сюрприз. Але вона хоче. Вона», – сказав Зеленський.

Водночас він відмовився говорити, про кого саме йдеться: «Це її рішення. Я не можу про це сказати. Мені здається, що це чесно».

Шоумен додав, що хотів би, щоб його в політиці підтримала його команда, зокрема, юристи «Кварталу 95».

«Я хотів би, щоб хлопці мене підтримали. У мене сильна юридична команда, з якими я вчився на юрфаці. Ми разом вчились на паралельних курсах – вони були трохи старші за мене. На економічних факультетах. Вони по 10 років працюють у нашій компанії. 10 років студії «Квартал 95», – сказав Зеленський.

Такою людиною він назвав Івана Баканова, який нині керує рухом «Слуга народа».

«Це моя команда, він головний юрист студії «Квартал 95». Ми з ним виросли в одному під’їзді. Це моя команда», – резюмував шоумен.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у ніч під Новий рік шоумен Володимир Зеленський в ефірі телеканалу «1+1» заявив, що висуває свою кандидатуру на посаду Президента України.

Пізніше шоумен назвав «технічною помилкою» той факт, що телеканал «1+1» у новорічну ніч показав замість традиційної промови Президента новорічне привітання самого Зеленського із заявою про намір балотуватися на посаду глави держави.

Журналісти програми «Схеми» з’ясували, що Володимир Зеленський має бізнес у Росії, хоча раніше він заявляв, що продав його. Після цього щшоумен повідомив, що ані він, ані студія «Квартал 95», не мають жодного бізнесу в РФ.

Однак згодом комік визнав, що в Росії продовжує працювати компанія Green films, що належить кіпрській компанії Green Family Ltd, в якій він є співвласником. Блазень запевнив, що найближчим часом вийде з неї.