Платіжна система Apple Pay розпочала роботу в Україні у травні 2018 року

Apple Pay став доступним власникам карток «Райффайзен Банк Аваль». Про це повідомляє прес-служба фінустанова.

«Держателі платіжних карток Mastercard та Visa, випущених «Райффайзен Банком Аваль», отримали можливість користуватися Apple Pay – легким, безпечним та приватним платіжним інструментом, який змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність», – йдеться у повідомленні.

У банку підкреслили, що цей платіжний інструмент – безпечний та конфіденційний.

«Коли ви додаєте кредитну чи дебетну картку в Apple Pay, номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість того присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується та безпечно зберігається в чіпі «Безпечний Елемент» вашого пристрою», – розповіли у банку.

При цьому кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно.

Щоби налаштувати Apple Pay, потрібно лише додати кредитну або дебетну платіжну картку через додаток Wallet.

У магазинах сплачувати за допомогою Apple Pay можна з  iPhone SE, iPhone 6 та пізніших моделей, а також із Apple Watch.

«Apple Pay дає можливість дуже просто здійснювати покупки в додатках та вебсайтах одним дотиком пальця до Touch ID чи подвійним кліком бокової кнопки та поглядом на iPhone X, iPhone XS та XS Max, а також iPhone XR для підтвердження операції через Face ID», – пояснили у  «Райффайзен Банку».

Нагадаємо, платіжна система Apple Pay розпочала роботу в Україні у травні 2018 року. Першим для своїх клієнтів систему Apple Pay підключив «Приватбанк».