Стрічка «Жінка на війні» боротиметься за перемогу в номінації «Кращий фільм іноземною мовою»

Українсько-ісландсько-французький фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґсона побореться за престижну премію «Оскар» від Ісландії. Про це написав голова Держкіно Пилип Іллєнко у Facebook.

Стрічка «Жінка на війні» боротиметься за перемогу в номінації «Кращий фільм іноземною мовою».

«Цього року маємо вже дві українськи стрічки, підтримані Держкіно, в цьому престижному змаганні!», – зауважив очільник Держкіно.

Українсько-ісладсько-французький фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінгсона побореться за «Оскар» за кращій…

Gepostet von Philip Illienko am Donnerstag, 20. September 2018

У фільмі «Жінка на війні» порушується болюча проблема деградації навколишнього середовища, що передається через боротьбу жінки, котра сама, на противагу всій громаді, вирішує взяти на себе місію із захисту природи та збереження височин Ісландії.

За сюжетом головна героїня – 50-річна Халла – оголошує війну місцевому алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Вона ризикує всім, щоби захистити ісландські передгір’я. Але ситуація змінюється, коли в її житті з’являється дівчинка-сирота з України, яка втратила сім’ю на Донбасі.

Головну роль виконала актриса Галльдора Гейргардсдоррітр.

Нагадаємо, раніше Український оскарівський комітет обрав фільм, який боротиметься за першість у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» – за «Оскаром» поїде стрічка «Донбас» Сергія Лозниці.