Квитки на нові рейси вже є у продажу на сайті авіакомпанії за ціною від 50 євро в один бік або від 100 євро туди-назад

Уже цього року італійська авіакомпанія Ernest Airlines почне польоти з Києва та Львова до італійських міст Берґамо, Венеція та Неаполь. Про це повідомляє avianews.com.

Польоти з Києва до Берґамо стартують з 4 грудня, а до Неаполя – з 9 грудня. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень – по понеділках і суботах. В період новорічних свят авіакомпанія тимчасово додасть третій рейс по середах.

Рейси зі Львова до Берґамо стартують з 20 жовтня, а до Венеції та Неаполя – з 8 грудня. За всіма трьома напрямками польоти будуть виконуватися двічі на тиждень – в п’ятницю та неділю.

Квитки на нові рейси вже є у продажу на сайті авіакомпанії за ціною від 50 євро в один бік або від 100 євро туди-назад. В ціну входить перевезення ручної поклажі вагою до 10 кг і з габаритами до 55х35х25 см.

Перевезення багажу до 15 кг обійдеться у 8 євро при оплаті заздалегідь. Якщо вага багажу становитиме 15-20 кг, то багажний збір складе 14 євро, а для валізи вагою 20-25 кг перевезення в багажі обійдеться в 19 євро при оплаті заздалегідь. У разі якщо перевезення багажу оплачуватиметься в аеропорту, авіакомпанія стягуватиме підвищений збір.

Ernest Airlines є невеликою авіакомпанією з албанським корінням і флотом з двох літаків A320 і A319. На даний момент авіакомпанія виконує польоти зі столиці Албанії Тірани в кілька міст Італії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ