Циркун повинен з’являтися до слідчого за його вимогою, а також здати закордонний паспорт

Ще один заарештований податківець-корупціонер вийшов на волю. Підозрюваного у корупції екс-голову Державної податкової адміністрації Криму Костянтина Циркуна відпустили під особисте зобов’язання, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Рішення ухвалила суддя Печерського районного суду Києва і постановила відпустити затриманого в залі суду. Тепер Циркун повинен з’являтися до слідчого за його вимогою, а також здати закордонний паспорт.

Сторона звинувачення просила для податківця арешт на 2 місяці з альтернативою у вигляді внесення застави в 31 мільйон гривень.

Нагадаємо, у середу правоохоронці провели 454 обшуки в 15 областях і затримали 23 чинних і колишніх керівників податкової служби. На гелікоптерах їх привезли до Києва.

Суд вже відпустив колишнього начальника Дарницької податкової адміністрації в Києві Юрія Кравченка із запобіжним західом у вигляді застави в розмірі 1 млн гривень; екс-начальника Головного управління Міндоходів в Луганській області Олександра Антипова  під заставу в розмірі 15 млн гривень; колишнього главу податкової у Полтавській області Володимира Задорожного під заставу в 12 млн грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ