В одному з ефірів Фомін заявив, мовляв, Крим – це російська територія, а себе назвав «голубом миру»

Служба безпеки України заборонила в’їзд на три роки на територію нашої держави російському співакові, екс-солісту гурту HI-FI Міті Фоміну, який у Львові на музичному фестивалі «Alfa Jazz Fest» назвав анексований Крим «російською територією». Про це йдеться у відповіді відомства на запит Крим.Реалії.

«Керуючись ч. 1 ст. 13 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та ст. 7 Закону України «Про основи національної безпеки України», Службою безпеки України ухвалено рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави зазначеному громадянину РФ строком на 3 роки», – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, Фомін приїхав до Львова на музичний фестиваль «Alfa Jazz Fest». В ефірі телепрограми «Світське життя» на запитання ведучої програми Катерини Осадчої, він відповів, що півострів – це російська територія, а себе назвав «голубом миру».

Як відомо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій щодо РФ. У свою чергу, Кремль заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ