Вісконсін приєднався до штатів Вашинґтон, Ореґон, Іллінойс, Пенсильванія, Нью-Джерсі та Нью-Йорк

Американський штат Вісконсин приєднався до визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом проти українського народу. Про це повідомило Посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

«Губернатор штату Вісконсин Скотт Вокер підписав відповідну прокламацію. Дякуємо Сполученим Штатам за підтримку та відновлення історичної справедливості у пам’ять про мільйони жертв, які померли від свавілля радянської влади», – йдеться у заяві.

Посольство зазначає, що Голодомор уже визнали геноцидом у штатах Вашинґтон, Ореґон, Іллінойс, Пенсильванія, Нью-Джерсі та Нью-Йорк.

UA/ENЩе один американський штат приєднався до визнання Голодомору в Україні 1932-1933 рр. геноцидом проти українського…

Gepostet von Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США am Donnerstag, 23. November 2017

Як відомо, раніше Конґрес США представив проект резолюції про визнання Голодомору геноцидом. Водночас Держдеп США засудив спроби заперечити історичний факт Голодомору в Україні.

Нагадаємо, Міністерство закондонних справ Росії вважає резолюцію з нагоди 85 річниці Голодомору в Україні «заполітизованим» та «антиісторичним документом».

Як відомо, 25 листопада українці вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.

Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом «Голодомор – помста за свободу, помста за революцію».