Україна розширить ембарґо на більш ніж 70 російських товарів
Україна розширить ембарґо на більш ніж 70 російських товарів

Уряд України ухвалить рішення про розширення на понад 70 товарних позицій запровадженого з 10 січня 2016 року ембарґо на постачання в країну низки російських товарів. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, пише Українська правда.

«На додаток до першого списку про перелік продукції, який заборонений до ввезення в Україну походженням з РФ, сьогодні додатково додається більше 70 товарних позицій походженням з РФ, які не можуть бути ввезені на територію України», – сказав прем’єр, відкриваючи засідання уряду 20 січня.

«Це контрзаходи на економічну агресію РФ, і ми і далі будемо захищати свій внутрішній ринок», – підкреслив Яценюк.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія з 1 січня 2016 року розповсюдила дію продовольчого ембарґо на Україну. Це передбачено постановою уряду РФ від 21 грудня 2015 про поширення на Україну відповідних економічних заходів у зв’язку з її приєднанням до антиросійським санкціям.

Ембарґо на низку товарів з РФ, запроваджене українським урядом у відповідь на російську заборону, діє з 10 січня і мінімум до 5 серпня 2016 року.

Під заборону потрапили поставки продуктів харчування: м’яса, риби, низки молочних продуктів, плавлених сирів, кави, чаю, харчових сумішей, кондитерських та хлібобулочних виробів, продуктів дитячого харчування, макаронних виробів, соусів; смакових добавок і приправ, пива, спирту, горілки, корму для собак, сигарет з фільтром.

Читайте: Україна розширить список санкційних товарів з РФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ