Складно повірити, проте деякі сорти шоколаду сприяють схудненню

Американський дієтолог Вілл Кловер розповів про користь шоколаду і назвав шість вагомих причин, чому потрібно вживати більше цього продукту попри те, що багато хто відмовляється від нього. Про це повідомив Prevention.

Здорова шкіра. Чорний шоколад багатий на антиоксиданти, які сприяють очищенню організму. Завдяки ним зберігається здоров’я і краса шкіри.

Крім того, дослідження європейських дерматологів продемонструвало, що, вживаючи шоколад протягом 12 тижнів, на 25% зменшується втрата вологи в шкірі. Також какао покращує циркуляцію крові і клітини шкіри вдосталь насичуються киснем.

Здорові зуби. Іще з дитинства батьки вчать дітей на помірне зловживання солодким, оскільки воно псує зуби. За словами Кловера, із шоколадом інша ситуація: насправді він захищає ротову порожнину від шкідливих бактерій. Правда, користь приносить лише чорний шоколад, в якому міститься багато какао, адже саме какао містить антибактеріальні компоненти.

Знижує апетит і сприяє схудненню. Ви можете бути здивовані, проте в какао міститься багато клітковини і білка, тому лише кілька шматочків шоколаду можуть придушити апетит. Це відбувається завдяки скороченню вироблення гормону голоду греліну.

Покращення концентрації. Чорний шоколад покращує циркуляцію крові, завдяки чому приплив крові до мозку покращує пам’ять і підвищує концентрацію уваги. Також при вживанні шоколаду підвищується рівень ендофінів, завдяки чому теж поліпшується настрій і підвищується працездатність.

Зміцнення нервової системи. У різних стресових ситуаціях у нас підвищується гормон кортизол, який негативно впливає на емоційний стан і уповільнює метаболізм. Регулярне вживання чорного шоколаду здатне зміцнити нервову систему, завдяки чому ви будете менш схильними до стресів.

Підсилює ефективність тренувань. Шоколад містить цілющу глюкозу, яка дає енергію для спортивних занять і пригнічує відчуття м’язової скутості. Крім того, цей продукт сприяє швидкому відновленню м’язів.

Читайте: Не лише шоколад: продукти, які здатні підвищувати настрій

БЕЗ КОМЕНТАРІВ