Давид Сакварелідзе заявив, що «радник міністра МВС назвав відморозками членів АТО і людей, які боролися на Майдані»

Радник глави МВС Арсена Авакова Зорян Шкіряк та член ради партії «Рух нових сил» Давид Сакварелідзе посперечалися під час прямого  ефіру 5 каналу.

Шкіряк  назвав «відвертою вакханалією» і «наругою» над державним кордоном України прорив прихильниками екс-глави Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі та групою народних депутатів України через контрольно-пропускний пункт «Шегині». Також він назвав Сакварелідзе «брехуном» і «маніпулятором».

«(…) Кримінальні (і він це прекрасно знає, хто був поруч із ним)… кримінальні відморозки з кримінальним минулим… більше того, люди, які безпосередньо були проросійськими провокаторами брали участь у цьому нападі на державний кордон», – так прокоментував радник Авакова напад на ПП «Шегині».

Своєю чергою, Давид Сакварелідзе заявив, що «радник міністра МВС назвав відморозками членів АТО і людей, які боролися на Майдані», і завдяки яким Арсен Аваков і Петро Порошенко змогли зайняти свої посади. В результаті Шкіряк зірвав ефір, а Сакварелідзе ведуча вирішила відключити з онлайн-зв’язку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ