У понеділок хлопець прийшов із розпеченими руками у школу на уроки

Тринадцятирічний школяр Максим Тихончук під час пожежі у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі виніс 15 дітей із п’яти кімнат. У понеділок хлопець прийшов із розпеченими руками у школу на уроки. Про це сторінці у Facebook розповів депутат Одеської міськради Олександр Іваницький.

«Максим Тихончук, 13 років. Хлопець, який виніс дітей із п’яти кімнат в таборі «Вікторія». Це 15 дитячих життів! Дітей, які спали і нічого не підозрювали. В понеділок просто пішов на уроки в школу, з обпаленими руками. Скромна, сильна, добра ЛЮДИНА, якою можуть пишатися його батьки і вся країна», – написав депутат.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, школярка Катя Ной врятувала під час пожежі в дитячому таборі вісьмох дітей. Дівчина отримала опіки ніг і верхніх дихальних шляхів. Наразі вона перебуває в реанімації.

Як відомо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі згоріла двоповерхова дерев’яна будівля. Вогонь повністю знищив будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини. Внаслідок надзвичайної події загинули двоє дітей, ще трьох – доправили до лікарні. Ще одна дитина перебуває у розшуку.

Державна служба з надзвичайних ситуацій вважає імовірною причиною пожежі в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі несправність електроприладів в кімнаті виховательки.