У «Київавтодорі» запевняють, що жодних пошкоджень мосту або його конструкцій внаслідок інциденту немає

Частина конструкцій шляхопроводу на перетині проспекту Комарова і бульвару Вацлава Гавела у столиці обвалилася внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.  Про це повідомляє Комунальна корпорація «Київавтодор».

«Через порушення правил дорожнього руху, а саме перевищення висоти транспортного засобу, сталося ДТП за участю транзитної вантажівки з напівпричепом, що призвело до пошкодження тимчасової металевої конструкції, яка була встановлена ​​для ремонту шляхопроводу», – йдеться в повідомленні.

У «Київавтодорі» повідомили, що жодних пошкоджень самого шляхопроводу або його конструкцій внаслідок події немає.

Нагадаємо, 22 січня в Києві на перетині проспекту Комарова та бульвару Вацлава Гавела обвалилася конструкція шляхопроводу. Постраждалих немає.

Восени торік розпочався капітальний ремонт шляхопроводу на бульварі Вацлава Гавела. До морозів встигли повністістю оновити одну частину мосту.

Як відомо, 27 лютого 2017 року в Києві частково обвалився Шулявський міст. Тоді кілька автомобілів отримали ушкодження, обійшлося без потерпілих. Мер Києва Віталій Кличко заявив, що потрібно рік-два, щоби закінчити ремонт Шулявського шляхопроводу і побудувати розв’язку.