Експерт зауважила, що Шокін таки може повернути собі посаду очільника ГПУ

Для всієї країни несподіваною новиною стало рішення Віктора Шокіна домагатися скасування через суд рішення про відставку з посади Генерального прокурора. Політолог Олександра Решмеділова висловила думку, що це тільки початок більш масштабних перестановок у владі. Про це вона пише у своєму Facebook.

«Кінець березня-квітень подарує нам велику кадрову ротацію. Передвісники вже з’явилися ГПУ, НБУ, СБУ тощо. Вчора топ-новиною звичайно стало рішення Шокіна, яке для багатьох стало шоком. Хоча якщо подивитися тверезо і зняти рожеві окуляри, то відновлення на посаді цілком можливе і обґрунтоване. Були процедурні порушення, а саме кнопкодавство», – підкреслила фахівець.

Вона нагадала, що, згідно з версією Онищенка, голоси масово скуповували.

«На окрему увагу заслуговує звичайно і грузинський фактор, який зіграв не останню роль. Не секрет, що Шокіна «пішли», а саме під тиском США і особисто Байдена, руками активістів».

«Плюс до всього анонсований термін перебування Юрія Луценка завершується. Йому давно пора вперед, а хтось повинен виконувати роботу, що накопичилась. Юрія Віталійовича чекає подальша кар’єрна драбина. При цьому кадрова лава у Банкової коротка, а глобальна ротація ще попереду. В принципі Луценко і не заперечував, що ГПУ для нього – це якийсь трамплін. Так що це тільки перші весняні квіточки, ягідки будуть пізніше», – резюмувала політолог.

Читайте: Адміністрація Президента вижила з розуму – експерт про можливе повернення Шокіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ