Пабло Пікассо
Пабло Пікассо

Шотландець із міста Керколді випадково виявив картину легендарного іспанського художника Пікассо на власній мансарді. Картина належала матері щасливця, розповідає Телеграф.

Шотландець Домінік Кюрі знайшов полотно, коли розбирав свою мансарду. «Я побачив згорток із тканини, відкрив його, подивився на поєднання квадратів і кубів і не міг зрозуміти, що це» –  ділиться враженнями Домінік. Картина була подарована його матері Аннет, яка, перебуваючи у Польщі на канікулах, познайомилася з радянським військовослужбовцем та завагітніла від нього. Батьки Домініка розуміли, що не можуть бути разом, тож батько подарував матері картину, яку можна було би продати, щоб забезпечити собі життя. Аннет не зробила цього, і картина пролежала у валізі на мансарді Кюрі 55 років.

Історію про свого батька містер Кюрі дізнався тільки в 1998-му, за два роки до смерті матері. Шотландець розповідає, що його мати погано розуміла мистецтво й не оцінила подарунок, проте зберегла його.

Раніше Інформаційний акцент повідомляв, що картину Пабло Пікассо «Алжирські жінки (Версія О)», яку фахівці оцінюють у 140 млн доларів, продали на аукціоні в Нью-Йорку за рекордні 179,365 млн.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ