Олександр Шовковський закликав усіх українців говорити рідною мовою

Відомий український футболіст, ветеран київського «Динамо» Олександр Шовковський приємно здивував патріотичною заявою. Легендарний голкіпер заявив, що всі громадяни України з часом мають спілкуватись лише українською.

Шовковський зізнався, що йому самому важко говорити українською, бо він думає російською.

«Для мене рідна мова – російська. Я все життя розмовляв російською мовою… Але все повинно йти до того, щоб переходити на українську мову. Ми всі до цього повинні прагнути. Зміни повинні відбуватися в першу чергу на нашому поколінні. Навчання повинно проходити українською мовою, і тоді всі перейдуть на нашу рідну мову», – підкреслив спортсмен.

Пізніше блогер Олександр Аронець прокоментував цю заяву динамівської легенди: «Зірка і легенда Динамо Олександр Шовковський пробує переходити на українську. Але зауважте, за словами Сашка, його батьки україномовні! Тобто російськомовного з нього зробив зросійщений професійний спорт. Росія багато років вкладала ресурси у спорт, шоу-бізнес з єдиною метою, щоб українська еліта спілкувалась російською. На жаль, тільки тисячі смертей на російсько-українській війні відкривають очі таким, як Шовковський», – наголосив активіст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ