Сім французьких департаментів оголосили «помаранчевий» статус небезпеки, пориви вітру сягають 147 км/годину

Руйнівний шторм «Елеонора» крокує Європою. У Франції буря завдала значних збитків і призвела до загибелі однієї людини, а 15 людей отримали поранення, у Німеччині затопило дороги, а в Нідерландах скасували понад 200 авіарейсів. Про це передає Європейська правда.

У Франції через падіння дерева загинув лижник на курорті в департаменті Морійон. Ще 15 людей отримали травми, четверо з них – у важкому стані.

Сім французьких департаментів оголосили «помаранчевий» статус небезпеки, пориви вітру сягають 147 км/годину. Понад 200 тисяч будинків залишаються без електрики, включаючи 30 тисяч у Паризькому регіоні.

Рятувальники розбирають завали дерев та пошкоджені автомобілі, відновлюють постачання електрики. У двох регіонах через сильні дощі почалися повені. На території країни також зберігається «помаранчеве» попередження.

На північному заході Німеччини у кількох районах через шторм затопило дороги. Потяг біля міста Луенен врізався у дерево, яке впало на колії. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Автострада поблизу міст Дуйсбург та Юліх також частково заблокована через повалені дерева та повені. Внаслідок штормів принаймні два аеропорти на німецько-французькому кордоні були змушені закритися під час шторму.

У Нідерландах через шторм скасували близько 200 авіарейсів, а поїзди рухалися зі зменшенням швидкості. Сильні вітри призвели до відключень електроенергії у Швейцарії, скасовані авіарейси у Цюріху та Базелі.

Тисячі господарств на озері Цюріх залишилися без електроенергії через шторм, а на автострадах вітер перекидав вантажівки.