Будівлю КМДА охороняє безпрецедентна кількість правоохоронців у повній амуніції

Вранці 21 червня у будівлі Київської міської ради сталися сутички між охороною та громадськими активістами, які прийшли на засідання, шоби відстоювати створення музею на місці археологічних знахідок на Поштовій площі.

Голова громадського руху «Почайна» Анабелла Моріна, яка вистпає за створення музею, повідомила, що під час розмови з мером, той закрив їй рота рукою.

«Говорила з Кличком на першому поверсі про Поштову. Він мені закрив рота рукою. Дякую, що не вдарив», – написала Моріна у Facebook.

Общались с Кличко мэр на 1 этаже о Почтовой. Он мне закрыл рот рукой. Спасибо, что не ударил, Виталий Владимирович.

Gepostet von Annabella Morina am Donnerstag, 21. Juni 2018

Речниця Київради Наталя Пругар пояснює, що сутички відбулися через те, що журналісти та активісти хотіли всі разом пройти до будівлі.

«У нас є певний порядок пропуску осіб у будівлю. А люди, які прийшли на засідання Київради – журналісти, активісти, хотіли зайти всі разом. Але охорона має всіх перевіряти за списком. Ці ж люди, що прийшли, не хотіли чекати, поки їх знайдуть у списку. Тому сталася не бійка, але штовханина», – сказала вона Українській правді.

Будівлю Київської адміністрації охороняє безпрецедентна кількість правоохоронців у повній амуніції.

«Ось так сьогодні весело в Київраді, уся поліція столиці охороняє владу від громади. Маючи посвідчення помічника депутата Київради й журналіста не зміг спокійно зайти до фракційної, що казати за киян», – пише Ярослав Голобородько у Фейсбуці.

Gepostet von Ярослав Голобородько am Donnerstag, 21. Juni 2018

На вулиці проходить мітинг за створення музею на Поштовій площі.