Глава НБУ може повернутись у приватний бізнес

В очікуванні відставки з посади голови Національного банку України Валерія Гонтарєва планує влітку пройти онлайн-курси, пов’язані з квантовою фізикою. Про це вона розповіла в інтерв’ю журналу Elle.

«Я вважаю, що в цій сфері незабаром буде зроблено великий технологічний прорив, і хочеться розуміти глобальну суть фізичних процесів. Як ви знаєте, за першою освітою я інженер-оптик (інженер-конструктор), тому завжди цікавилася новими технологіями й космосом», – зазначила Гонтарєва.

Також вона пожалілася, що за час роботи в Нацбанку отримала певний стрес, тому план на найближчі три місяці для неї – відпочити й повернутися до нормальної ваги.

«Одне знаю точно: я ніколи не буду займатися політикою й не хочу більше бути регулятором. Я прийшла із приватного бізнесу, швидше за все, коли-небудь повернуся в приватний бізнес або займуся науковими проектами», – зазначила вона.

Також вона розповіла, що не хоче, щоби її син був фінансистом: «Не думаю, що це перспективно. Я б дуже хотіла, щоб він вступав у Массачусетський технологічний інститут на робототехніку, за цим майбутнє. А він хоче займатися минулим. Я, звичайно, його вмовляла, але нічого не вийшло».

Нагадаємо, глава Нацбанку Валерія Гонтарєва 10 квітня заявила про свою відставку з 10 травня. За її словами, з 11 травня вона перебуватиме у вимушеній відпустці та розраховує, що найближчим часом Верховна Рада за поданням глави держави розгляне питання про її відставку і призначення нового керівника НБУ.

З 11 травня виконувачем обов’язки голови центробанку буде перший заступник Гонтарєвої Яків Смолій.

Читайте: Гонтарєва вже чекає на кримінальне переслідування після відставки

БЕЗ КОМЕНТАРІВ