Контрабандисти заробили на мігрантах $6 млрд. за рік
Контрабандисти заробили на мігрантах $6 млрд. за рік

Контрабандисти, які займаються нелегальною міграцією людей до Європи, торік заробили від $3 млрд до $6 млрд. Про це повідомив голова Європолу Роб Вейнрайт, пише видання The Independent on Sunday.

Європол провів опитування. Згідно з його результатами, серед 1,5 тис. шукачів притулку 90 відсотків заплатили злочинцям, щоби дістатися Європи.

«Ми також знаємо, що в середньому кожен мігрант платить від $3 тис. до $6 тис. кримінальному посереднику для того, щоби потрапити в Європу.  Зробіть прості підрахунки і ви отримаєте цифру нелегального обороту в 2015 році у розмірі від $3 млрд. до $6млрд.», – розповів Вейнрайт.

Він також додав, що у діяльності організованих злочинних угруповань, які займаються нелегальною контрабандою людей, задіяні десятки тисяч людей по всій Європі та Африці. Лише торік Європол ідентифікував 10 тис. 700 підозрюваних у такого роду злочинній діяльності.

Читайте: Фінські жінки схиляють неповнолітніх прохачів притулку до проституції?

Як відомо, Європа зіштовхнулася з масштабною міграційною кризою. Країни ЄС посилюють прикордонний контроль та будують мури. Експерти вважають, що проблема з мігрантами в Євросоюзі може привести до змін структури ЄС і докорінно змінити саме суспільство.

Нагадаємо, 22 вересня міністри внутрішніх справ країн ЄС домовилися про розподіл 120 тисяч нелегальних переселенців. 25 жовтня в Брюсселі глави країн ЄС і лідери Балканських країн на екстреному саміті погодили і схвалили план розв’язання проблеми безконтрольного напливу біженців на півдні Євросюзу.

Читайте: Австрія тимчасово припиняє дію Шенгенської угоди

БЕЗ КОМЕНТАРІВ