Голова Кабміну дав відповідне доручення Мінфіну і Міноборони

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Мінфіну і Міноборони знайти додаткові кошти для проведення військового параду в Києві на День Незалежності. Про це він заявив на засіданні уряду 10 липня, передає Кореспондент

Глава Кабмін пропонує провести парад не за рахунок соціальних виплат.

«Хочу доручити сьогодні міністру фінансів, міністру оборони від імені уряду ретельно порахувати вартість проведення параду, джерела фінансування. У мене є думки з приводу того, де ми знайдемо гроші не за рахунок соціальних виплат. Таким чином ми вирішимо два питання: перше – хорошу ініціативу про підвищення виплат, і друге – це проведення параду не за рахунок соціальних виплат. Ці пропозиції будуть направлені президенту, і він вже ухвалить остаточне рішення як Верховний головнокомандувач», – зазначив Гройсман.

Водночас він заявив, що підтримує ініціативу президента Володимира Зеленського направити 300 млн гривень на премії військовим.

При цьому Гройсман вважає, що військовий парад також потрібно провести.

«Це буде парад гордості, доблесті, гідності нашого українського народу. Я вважаю, що під час цього параду мільйони українців зможуть показати свою повагу до наших героїв», – підкреслив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 липня президент Володимир Зеленський заявив, що цьогоріч на День Незалежності військового параду не буде. Мовляв, цей захід «пафосний» і «недешевий». Натомість, держава виділить 300 мільйонів гривень для українських військових. Премії отримають солдати строкової служби, сержанти, офіцери, військові, які перебувають на Донбасі.