Рада директорів Toshiba 29 березня схвалила банкрутство Westinghouse Electric

Шведський сегмент американської компанії Westinghouse LLC розширить контракт з Україною на поставку ядерного палива. Про це офіційно повідомили в центральному офісі компанії, передає Укрінформ.

«Як було заявлено 29 березня, Westinghouse LLC і деякі дочірні компанії та філіали подали добровільні клопотання відповідно до глави 11 Кодексу США про банкрутство», – заявили у компанії.

«Ці клопотання не стосуються будь-яких операцій Westinghouse у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки або регіону Азії. Найважливіше те, що вони жодним чином не вплинуть на поставку палива та послуг в Україну зараз або в майбутньому», – підкреслили в американській компанії.

При цьому наголошується, що «Westinghouse і Україна мають стратегічне партнерство, яке залишатиметься міцним і, ми сподіваємося, лише зростатиме в майбутньому».

У компанії підтвердили, що її підприємство у Швеції Westinghouse Sweden, яке має тверді фінансові позиції та не підпадає під удар банкрутства, 2017 року «вироблятиме й поставлятиме ядерне паливо на шість українських реакторів ВВЕР-1000, відповідно до контракту».

«Співпраця з Україною є найвищим пріоритетом для Westinghouse», – підкреслили в компанії.

Нині тривають дискусії щодо розширення поставок палива, а також надання послуг для України, «що принесе взаємну вигоду й подальше підвищення енергетичної безпеки».

Нагадаємо, Рада директорів Toshiba 29 березня схвалила банкрутство Westinghouse Electric, проблемної американської атомної «дочки» японської компанії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ