У німецькій компанії не хочуть втрачати «фантастичний бізнес» у РФ

Німецька компанія Siemens пропонує Росії викупити незаконно завезені до окупованого Криму турбіни. Щоправда, російська сторона поки відмовляється «від такого простого і вигідного всім сторонам легального вирішення проблеми». Про це заявив виконавчий директор Східного комітету німецької економіки Міхаель Хармс, передає Укрінформ.

«Ми очікуємо, що проблема буде розв’язана», – уточнив він.

Хармс переконаний, що не вдасться уникнути негативних наслідків через резонанс, який викликав цей скандал.

Водночас директор Східного комітету німецької економіки нагадав, що Siemens вже працює в Росії 160 років і російський ринок є «абсолютно ключовим» для компанії, яка дуже багато «локалізувала» на території РФ не тільки турбін, а й трансформаторів, поїздів.

«Компанія робить там фантастичний бізнес. І було б дуже шкода, якби цей (інцидент, – ред.) завадив бізнесу», – сказав Хармс.

Як відомо, Росія поставила на окупований півострів чотири турбіни Siemens, які нібито призначалися для проекту на Тамані. Турбіни Росія планує використати для нових кримських ТЕС.

У свою чергу, компанія Siemens подала до Арбітражного суду Москви позови проти причетних до постачання її турбін в окупований Крим. Відповідачами за позовом є ВАТ «ВО «Технопромекспорт», ТОВ «ВО «Технопромекспорт» і ТОВ «Сіменс Технології газових Турбін» (спільне підприємство Siemens і російської компанії «Силові машини»).

Читайте: У Siemens знали, що їхні турбіни поїдуть до Криму – журналіст

БЕЗ КОМЕНТАРІВ