Стюардеса викликала поліцію, через те, що Роман Скрипін спілкувався з нею, використовуючи ненормативну лексику

На борту літака лоукостера «Wizz Air» виник скандал через те, що стюардеса відмовилася обслуговувати громадянина України українською мовою. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Роман Скрипін, який і був учасником конфлікту.

«Я летів оце з Гамбурга до Києва рейсом W6 7318. Стюардеса відмовилася обслуговувати мене українською. WTF? Галя звати, якщо не помиляюся. Поліцію вона викликала, але то інша історія», – написав Скрипін.

Поки що по нормальному: компанія wizzair.com ви там притомні? Я летів оце з Гамбурга до Києва рейсом W6 7318. Стюардеса …

Posted by Roman Skrypin on Dienstag, 10. Oktober 2017

У коментарях до посту журналіст додав, що після відмови перейти на українську він «послав» стюардесу, використавши нецензурну лексику, а та викликала поліцію. Правоохоронці, за словами Скрипіна, склали на нього протокол.

Журналіст Роман Скрипін

Користувачі соцмережі підтримали Скрипіна в тому, що компанія, яка має ліцензію на польоти в та з України, повинна обслуговувати клієнтів українською. Однак, на думку деяких дописувачів, журналісту не варто було вдаватися до ненормативну лексику під час спілкування зі стюардесою.

Нагадаємо, 5 жовтня Київська міська рада погодила правки до проекту рішення «Про подолання наслідків радянської окупації в мовній царині» та постановила друкувати меню в ресторанах державною мовою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ