Росіяни принесли із собою на стадіон прапор СРСР і прапор комсомолу (ВЛКСМ) з портретом Леніна

Росіяни спровокували скандал на зимових Олімпійських іграх, що проходять у південнокорейському місті Пхьончхан. Вболівальники з РФ прийшли на трибуни з радянською символікою. В результаті їх змусили залишити змагання. Про це повідомляє російське видання Газета.Ru.

Інцидент стався 13 лютого на змаганнях з лижних гонок в спринті на курорті Альпензія. Співробітники стадіону помітили у фанатів з РФ прапор із зображенням Владіміра Леніна і спробували його відібрати.

Один з росіян, який представився «Алєксєєм з Колими», заявив, що організатори змагань «пішли проти правил», заборонивши прапори СРСР на Олімпіаді.

«Ось так росіян утискають. Не дають нормально повболівати», – поскаржився він.

Пізніше з’ясувалося, що росіяни принесли із собою на стадіон прапор СРСР і прапор комсомолу (ВЛКСМ) з портретом Леніна. Віддавати символіку організаторам вболівальники відмовилися, тому були змушені залишити змагання.

Згодом співробітники стадіону пояснили, що комуністична символіка на Іграх заборонена через напружені відносини між Південною Кореєю і КНДР.

Як відомо, 5 грудня 2017 року Міжнародний олімпійський комітет відсторонив Росію від участі в зимовій Олімпіаді через допінговий скандал. Також спортсменам з РФ заборонили використовувати в екіпіровці символіку для національної ідентифікації.

У зв’язку з цим рішенням російські вболівальники запропонували своій збірній приїхати на Ігри з прапором і гімном СРСР, оскільки музика гімнів Росії і Радянського Союзу збігається.