Анастасія Деєва зізналася, що психологічно не готова використовувати зброю

Заступниця міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Анастасія Деєва в інтерв’ю 24 розповіла про своє ставлення до офіційного дозволу на зброю в Україні.

За словами Дєєвої, особисто вона не готова застосовувати зброю, навіть якщо вона буде офіційно дозволена в Україні.

«Вважаю, що полісмен повинен мати зброю і повинен мати дуже чіткий регламент, коли він може її застосовувати, а коли ні, як і інші спецзасоби. Те, що відбувається з оборотом нелегальної зброї в Україні, вважаю жахливим, це може привести до жахливих наслідків. І вже до них призводить, насправді. Мені зброя не близька, в душі завжди буду пацифістом. Для мене дико – перейти грань і без дозволу навіть доторкнутися до іншої людини», – запевнила заступниця Авакова.

Крім того, вона підкреслила, що якщо їй запропонують народну зброю, яку періодично роздає її керівник, то вона відмовиться від такої пропозиції, якщо матиме можливість.

«Не знаю, чи можна від нього відмовитися, але я б не взяла. Потрібно психологічно бути готовим до того, щоб застосовувати зброю. Якщо воно у тебе є – потрібно розуміти, що це інструмент, який тобі для чогось потрібен. У мене були ситуації, коли моя безпека була під агресивним тиском. Але навіть в таких ситуаціях я не готова її застосовувати», – стверджує Деєва.

Крім того, вона поскаржилась на труднощі, з якими їй довелося зіштовхнутися після свого призначення.

«Якщо людина стає жертвою буллінгу, жертвою цькування – це дуже складно. Це розбиває серце тобі і твоїй родині. Але якщо ти прийшов із чистими намірами – боятися нічого і можна спокійно далі йти вперед, показувати результат. Але це персональна історія. Через різного роду цькування проходять всі. Я розумію тих людей, які здалися, і дуже поважаю тих, хто залишився і продовжує працювати», – зазначила заступниця очільника МВС.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ