Нардеп Іван Вінник запевнив, що “мирний план” Андрія Артеменка е матиме юридичних наслідків для України

Народний депутат України від «БПП» Іван Вінник запевнив, що так званий «мирний план» щодо України не має жодних юридично-правових наслідків. Про це пише УНН.

«Я спокійно відреагував на так званий «план Артеменка», адже він ніяких юридично-правових наслідків не має. Адже народний депутат не є суб’єктом влади в України, який реалізує зовнішню політику. По Конституції це може робити Президент країни та міністр зовнішніх справ. Ми вже бачили план Савченко, план Тарути, план Артеменка, якщо хочете, я також щось надрукую… Але в даному випадку – це його приватні думки», – підкреслив Вінник.

«Якщо загалом говорити про цей план, то він суперечить інтересам України, інтересам українського народу. Ніякої оренди не може бути, тим паче таким коштом – десятками тисяч загиблих українських воїнів, майже 2 мільйонами переселенців», – наголосив нардеп.

Нагадаємо, напередодні видання The New York Times повідомило, що особистий адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен брав участь у передачі колишньому раднику президента США з безпеки Майклу Флінну плану врегулювання ситуації в Україні і подальшого зняття санкцій з РФ. У цьому контексті називається ім’я народного депутата від Радикальної партії Андрія Артеменка.

Сам Коен підтвердив зустріч у Нью-Йорку з Артеменком, проте категорично заперечив інформацію про передачу ним документів до Білого дому щодо «мирного плану» стосовно України.

У зв’язку з цим посол України у США Валерій Чалий заявив, що останнім часом все активніше «російські агенти», в тому числі й їх «колаборанти з України» намагаються просунути у Вашингтоні плани здачі Криму.

21 лютого близько 12:20 спікер ВРУ Андрій Парубій оголосив про виключення Андрія Артеменка зі складу Радикальної партії.

Читайте: Артеменка погнали від Ляшка через план «здачі» Криму

БЕЗ КОМЕНТАРІВ