Загальна сума збитків могла становити 30,4 мільйона гривень

Львівські слідчі Державного бюро розслідувань розслідують замах на привласнення понад 800 тисяч гривень бюджетних коштів, до якого можуть бути причетними службові особи суб’єкта господарювання та Міністерства оборони України. Про це інформує прес-служба ДБР. 

Зазначається, що до однієї з військових частин військового резерву м. Львова підприємці доставили обладнання для системи харчування, що не відповідає технічним умовам. Причому вартість цього обладнання була безпідставно завищена вдвічі. За даними слідства, зловмисники планували постачати неякісні електричні варильні казани до військових частин Міністерства оборони по всій території Україн. Загальна вартість обладнання, передбачена в договорі, становить 30,4 мільйона гривень.

Слідчі теруправління ДБР у Львові спільно з працівниками військової контррозвідки Служби безпеки України проводять обшуки, також вилучають необхідну документацію в Міноборони. Тим часом на недоброякісне обладнання накладено арешт для проведення судових експертиз.

Порушені кримінальні провадження за ч. 2.ст. 15 і ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України.  К разі доведення вини  посадовим особам  загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.